Relacja z IV edycji Mistrzowskiego Kursu Pianistycznego,
Turzno 2021

IV Edycja naszego KURSU Pianistycznego spotkała jak corocznie się z ogromnym zainteresowaniem.

Wśród pedagogów gościliśmy tradycyjnie wybitnych Profesorów Andrzeja Jasińskiego,  Janusza Olejniczaka, Jerzego Sterczyńskiego,  Justynę Galant oraz Maję Sterczynską. W ramach kursu spotykaliśmy się także na koncertach, panelach dyskusyjnych,  spotkaniach literackich. Jak zawsze kurs cieszył się zainteresowaniem mediów- TVP Bydgoszcz jak i Radia PiK, w którego siedzibie odbyła się Audycja ,,Co słychać,, prowadzona przez Janusza Olejniczaka I Jerzego Kisielewskiego.

Finałowy Koncert Uczestników poprowadzili Justyna Galant oraz Redaktor Jerzy Kisielewski, a  wśród znamienitej publiczności mieliśmy zaszczyt gościć Panią Premier Hannę Suchocką. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy Profesorom, Uczestnikom oraz Rodzicom i Opiekunom za wspaniałą, niepowtarzalną atmosferę i pełną twórczego zaangażowania pracę, której niewyczerpanym zródłem jest MUZYKA.

Osobne podziękowania za szczególną gościnność składamy właścicielom Pałacu Romantycznego w Turznie ,Państwu Aleksandrze i Rafałowi Predenkiewiczom oraz Pani Lidii Predenkiewicz.

Z serdecznymi pozdrowieniami
Justyna Galant
Dorota Budejko

Do zobaczenia w przyszłym roku!

Projekt i Realizacja